הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

חברת הביוטק סלג'ין רוכשת את ג'ונו ב-9 מיליארד דולר
23.1.18

 

חברת הביוטק סלג'ין  הודיעה כי תרכוש את חברת ג'ונו, המפתחת תרופות לסרטן על בסיס מנגנון ה-CAR-T, ב-9 מיליארד דולר. סלג'ין נסחרת בנאסד"ק לפי שווי של 80 מיליארד דולר, ומנייתה יורדת כ-0.7% בעקבות ההודעה.

סלג'ין כבר מחזיקה כ-9.7% בג'ונו, אותם רכשה בבורסה בכ-500 מיליון דולר במצטבר. כעת היא תשלם 87 דולר למניה עבור יתר החברה, כ-27% מעל מחיר המניה בתחילת המסחר בנאסד"ק היום. בשעה זו עולה מניית ג'ונו למחיר הרכישה.

 

ג'ונו מוכרת למשקיעי הביומד הישראלים בתור המתחרה של חברת קייט פארמה בתחום הטיפול בסרטן. שתי החברות פיתחו את המוצרים שלהן במקביל עד שג'ונו נתקלה בבעיות בטיחות במוצר שלה, ונתקעה בדרך. אולם, נראה כי למרות שמספר חולים שטופלו במוצר שהיה המוביל של החברה נפטרו בשל בצקת מוחית, הערכת סלג'ין, שהינה בעלת מומחיות רבה בתחומי הסרטן והטיפולים החיסוניים, היא שהבעיה ממוקדת במוצר האחד של ג'ונו ואינה רלוונטית לכלל קוי המוצרים שלה. לאור זאת נצפה לראות את ג'ונו מתחרה בשוק מול קייט פארמה ומול נוברטיס, שנחשפה כפעילה בתחום זה מאוחר יותר מקייט וג'ונו אולם בסופו של דבר קיבלה אישור למוצר הראשון שלה לפני מספר חודשים ממש במקביל לאישור המוצר של קייט.

 


לכתבה בגלובס >>

 


מאת גלי וינרב 

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007