הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

המשקיעים מסתחררים מעשן הקנאביס של טוגדר
23.1.18

 

מניית טוגדר (233.6 +3.45%) , שנסחרה עד לא מזמן לפי שווי שוק אפסי בשל היותה נטולת פעילות, מרכזת כעת את הרביעי בגובהו בשוק. חברת השלד הבורסאי, שיצקה לתוכה פעילות עתידית של גידול, ייצור והפצה של מוצרי קנאביס, מזנקת כעת בכ-20% לשווי שוק של כ-25 מיליון שקל, לאחר דיווח בדבר הסכם עם חברה גרמנית, שתרכוש ממנה, כביכול, כמות מכובדת של קנאביס.

 

אך למרות הסתחררות המשקיעים, שמביאים לזינוק של כ-55% מתחילת השנה ומאות אחוזים בשבועות האחרונים בשווי השלד, ניתן לתהות האם קיים רציונל מאחורי הודעת החברה, או שמא המשקיעים מסתחררים מעשן הקנאביס שפיזרה החברה, שמטשטש את שיקול הדעת שלהם.

 


לכתבה בדה מרקר >>

 

 

מאת גיא ארז

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007