הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

ה- USPSTF מחזיק בדעתו בנוגע לשימוש בגורמי סיכון לא מסורתיים להערכת הסיכון הקרדיווסקולארי
23.1.18

 

ה- U.S. Preventive Services Task Force ציין כי אין מספיק ראיות על מנת להמליץ בעד או נגד הוספתם של גורמי סיכון לא מסורתיים – כגון, ankle-brachial index (ABI), high-sensitivity C-reactive protein וציון הסתיידות העורקים הכליליים – על מנת להעריך את הסיכון הקרדיווסקולארי בקרב אנשים ללא סימפטומים. טיוטת ההמלצות דומה בעיקרה לזו שפרסמה הקבוצה בשנת 2009.

 

ה- USPSTF מציין כי עד שהמידע המדעי יעיד כי הגורמים הלא מסורתיים הללו יועילו להנחיית הטיפול, על צוותי הרפואה להיעזר ב- Pooled Cohort Equations על מנת להעריך את הסיכון הקרדיווסקולארי של המטופלים.

בנוסף, צוין כי אין מספיק ראיות על מנת להשתמש ב- ABI לביצוע בדיקות סקר להמצאות peripheral artery disease (PAD) או מחלה קרדיווסקולארית, זאת בדומה להנחיות שפורסמו בשנת 2013.

 

 

 לידיעה >>

 

 

הידיעה הועברה ע"י מערכת PharmaLine

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007