הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

השילוב Doxylamine-Pyridoxine עשוי שלא להקל על בחילות הבוקר בהיריון
23.1.18

 

Doxylamine-pyridoxine, המומלצים לטיפול בבחילות והקאות בהיריון עשויים שלא להיות יעילים כפי שהוערך בעבר, כך עולה מניתוח מחודש שפורסם בכתב העת PLOS One. (Doxylamine-pyridoxine משווק כ- Diclegis בארה"ב).

 

כ- 250 נשים בשבוע ה- 7-14 להריונן ואשר דיווחו על בחילות והקאות הקשורות להיריון חולקו באופן אקראי לקבלת doxylamine-pyridoxine או פלסבו למשך שבועיים. קבוצת המחקר הציגה שיפור מובהק סטטיסטית של 0.73 נקודות של סקאלת סימפטומים בת 13 נקודות, כך דיווח המחקר שפורסם בשנת 2010. אף על פי כן, הניתוח המחודש מצא כי למעשה נחוץ הבדל של 3 נקודות על מנת שתודגם מובהקות קלינית. יתר על כן, ניתוח נוסף לא מצא כל הבדל סטטיסטי בין הקבוצות.

 

 

 

לידיעה >>

 

 

הידיעה הועברה ע"י מערכת PharmaLine

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007