הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

השוואה בין ניתוחים בריאטריים וטיפולים לא כירורגיים בהשמנה, על שיעורי התמותה מכל הסיבות
21.1.18

 

כתב העת JAMA מפרסם ראיות נוספות התומכות ביתרונות הנלווים לניתוחים בריאטריים, ראיות העשויות לשכך את החששות הפוטנציאליים מפני העלייה בפופולאריות של laparoscopic sleeve gastrectomy.

המחקר שהשווה בין טיפול כירורגי וטיפול לא כירורגי להשמנה (המלצות לדיאטה ולשינוי בהרגלי החיים) וכלל כ- 34,000 מבוגרים עם חציון BMI של 41 בתחילת המחקר, מצא כי הטיפול הכירורגי הפחית את שיעורי התמותה מכל הסיבות לאחר 4 שנים (1.3% מול 2.3%).היתרונות היו משמעותיים יותר בקרב הקבוצה שטופלה ב- laparoscopic banding, Roux-en-Y gastric bypass ו- laparoscopic sleeve gastrectomy.

 

החוקרים סיכמו: "הראיות הללו מוסיפות לספרות המצומצמת המתארת את יתרונותיהם של שלושת הטיפולים הכירורגיים הללו בהשוואה לטיפול לא כירורגי בלבד, להשמנה".  

 

לידיעה >>

 

 

הידיעה הועברה ע"י מערכת PharmaLine

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007