הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

טיפול לצהבת C שיפר את מצב מחלת הפסוריאזיס
21.1.18

 


גבר אחד הדגים החלמה של הנגעים הפסוריאטים לאחר קבלת טיפול ב- direct-acting antivirals לצהבתC כרונית. ה- case report פורסם בכתב העת Annals of Internal Medicine.

 

החולה סבל מ- refractory psoriasis למשך 9 שנים ומ- hepatitis C genotype 1b לא מטופלת. לאחר שהחל לקבל טיפול במינון קבוע של ledipasvir-sofosbuvir, החלו הנגעים הפסוריאטים להעלם בהדרגה.

 

בעבר, דיווחו חוקרים על מקרה של הופעה חדשה של פסוריאזיס ועל מקרה של החמרה במצב המחלה לאחר תחילת טיפול ב- ledipasvir-sofosbuvir. זהו המקרה הראשון המדווח על שיפור במצב המחלה בעקבות טיפול ב- ledipasvir-sofosbuvir.

 

 

 

לידיעה >>

 

 

הידיעה הועברה ע"י מערכת PharmaLine

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007