הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

אחרי האישור באירופה: גם ה-FDA אישר את התרופה של טבע ללוקמיה
16.1.18

 

חברת טבע דיווחה למשקיעיה כי רשות המזון והתרופות האמריקאית ה-FDA, נתנה אישור שיווק עבור זריקת TRISENOX כטיפול קו ראשון ללוקמיה פרומיאלוציטית חריפה.


האישור הנוכחי מצטרף לאישור שניתן כבר לפני שנה ע"י המועצה האירופית ומתיר שיווק של טריסנוקס כטיפול קו ראשון ב-28 המדינות של האיחוד האירופי. זאת בעקבות חוות הדעת החיובית שהתקבלה מהוועדה למוצרים רפואיים לטיפול בבני אדם של סוכנות התרופות האירופית (EMA).

 

 

לכתבה בכלכליסט >>מאת דרור רייך

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007