הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

ניצחון למשרד הבריאות: בוטלה היוזמה לפקח על הניתוחים הפרטיים
16.1.18

 

המנתחים יכולים לנשום לרווחה: המדינה לא תטיל בעתיד הנראה לעין פיקוח על מחירי הניתוחים הפרטיים. היוזמה של משרד האוצר להכניס לפיקוח תעריפים של ניתוחים פרטיים נשארה מחוץ לחוק ההסדרים. במקום זאת, סוכם בין משרד האוצר למשרד הבריאות כי בתי החולים הפרטיים וחברות הביטוח יידרשו לדווח על המחירים ועל הרווחיות של הניתוחים בתחום. רק לאחר מכן, ייבחן הצורך בקביעת מחירים מקסימליים לניתוחים פרטיים.

 

זהו ניצחון למשרד הבריאות, שהתנגד ליוזמת משרד האוצר לפקח על כמה סוגי ניתוחים פרטיים, בדגש על ניתוחים נפוצים שמחיריהם במערכת הפרטית גבוהים באופן ניכר לעומת המערכת הציבורית. באוצר טענו כי הפער בין מחירי הניתוחים הפרטיים לציבוריים בכמה סוגי ניתוחים מגיע לעשרות אחוזים, וכי זהו כשל שוק הגורר הוצאה פרטית גבוהה מדי על בריאות ועלייה ביוקר המחיה. מנגד, במשרד הבריאות טענו כי זה ספין שנועד להסיט את תשומת הלב מהעובדה שהמערכת הציבורית אינה מתוקצבת במידה מספקת כדי להתחרות ברפואה הפרטית.

  

 


לכתבה בדה מרקר >>

 

 

מאת רוני לינדר-גנץ

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007