הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

USPSTF: אין מספיק ראיות על מנת להמליץ בעד או נגד בדיקות סקר לעקמת
16.1.18

 

אין מספיק ראיות על מנת לשקול את יחס העלות/תועלת של בדיקות סקר להמצאות עקמת אידיופתית בקרב נערים בגיל 10-18 שנים, כך עולה מהמלצותיו הסופיות של ה- U.S. Preventive Services Task Force.

 

ההצהרה שפורסמה בכתב העת JAMA מרככת את ההמלצות שפרסם כוח המשימה בשנת 2004 שהמליצו באופן חד משמעי שלא לבצע בדיקות סקר.

 

סקירת ספרות שערכה הקבוצה העידה כי קיים פוטנציאל לנזק מביצוע בדיקות הסקר – לדוגמא, טיפול מיותר או הפנייה לרופאים מומחים. אך בסקירה האחרונה מצא כוח המשימה "ראיות לא מספיקות" המעידות על פוטנציאל לנזק. שתי הסקירות הן המוקדמת והן המאוחרת, לא מצאו ראיות משמעותיות המעידות על יתרונות בריאותיים לטווח הארוך.

 

 

 

לידיעה >>

 

 

הידיעה הועברה ע"י מערכת PharmaLine

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007