הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

ההשפעה של תוספת Idalopirdine לטיפול ב- Cholinesterase Inhibitors על השינויים בקוגניציה בקרב חולי אלצ
16.1.18

 

התרופה הניסיונית idalopirdine לא נמצאה יעילה להפחתת הדעיכה הקוגניטיבית של החולים באלצהיימר, אלו ממצאיהם של שלושה מחקרי phase III שפורסמו ב- JAMA. Idalopirdine היא selective 5-hydroxytryptamine-6 receptor antagonist.

 

כ- 2500 חולים עם אלצהיימר קלה עד בינונית אשר טופלו ב- cholinesterase inhibitors למשך 4 חודשים לפחות חולקו באופן אקראי לקבלת תוספת של טיפול ב- idalopirdine (10–60 mg/day) או פלסבו. בכל המחקרים, מטרת המחקר הראשית – השינויים בציון הקוגניציה לאחר 24 שבועות – היו דומים בקרב שתי קבוצות המחקר והביקורת.

 

ממצאי המחקר אינם תומכים בתוספת של idalopirdine לטיפול במחלת האלצהיימר, סיכמו החוקרים.

 

 

לידיעה >>

 

 

הידיעה הועברה ע"י מערכת PharmaLine

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007