הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

נראה כי הרגלי אכילה בריאים מועילים ביותר לאנשים עם סיכון גנטי גבוה להשמנה
16.1.18

 

עושה רושם כי היתרונות של דיאטה בריאה בולטים במיוחד בקרב אנשים עם סיכון גנטי מוגבר להשמנה, אלו מסקנותיו של מחקר חדש שפורסם ב- BMJ.

 

החוקרים ניתחו שינויים במשקלם של כ- 10,000 עובדי מערכת הבריאות האמריקאית בין השנים 1986-2006. הנבדקים מילאו שאלוני דיאטה מדי 4 שנים ועברו בדיקות דם ל- 77 וריאנטים גנטיים הקשורים ל- body-mass index.

 

החוקרים מצאו כי ככול שהשתפרה איכות הדיאטה – כפי שהוערך על ידי ההיענות לדיאטות כגון Dietary Approaches to Stop Hypertension (DASH) – ה- BMI ומשקל הגוף פחתו. ההשפעות הללו היו מודגשות יותר בקרב נבדקים עם סיכון גנטי גבוה לסבול מהשמנה בהשוואה לאלו שהציגו סיכון גנטי נמוך.

 

לידיעה >>

 

 

הידיעה הועברה ע"י מערכת PharmaLine

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007