הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

מדוע חשים לפעמים כאב אחרי חיסון?
14.1.18

 

לפעמים אחרי זריקת חיסון אנו חשים כאבים במקום הזריקה, בדרך כלל בזרוע. זה עשוי להיראות מוזר קצת, כי הזריקה עצמה לא כאבה בכלל, וחור הדקירה כבר כמעט נעלם. אז למה אנחנו חווים לפעמים כאב עמום בזרוע או בכתף דווקא זמן מה אחרי הזריקה?

 

חיסונים מכניסים לגוף חלבונים שנלקחו מהחיידק או מהנגיף שנגדם אנחנו רוצים להתחסן. כשתאי מערכת החיסון נתקלים בחלבונים הזרים הללו הם פועלים לחסל אותם, ותוך כדי כך מתחילים תהליך של יצירת זיכרון חיסוני בגוף.

 

 

 

לידיעה במכון דוידסון >>

 

 

מאת יעל גרופר

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007