הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

בתיה"ח הממשלתיים יהיו חייבים להצטרף למהפכה של בחירת מנתח בחינם
14.1.18

 

בעידן הנוכחי, שבו ניתן לבחור כמעט כל דבר בעולם — העובדה שבבתי חולים ציבוריים עדיין אין אפשרות לבחור מנתח היא גזירה שהציבור לא יכול ולא רוצה לעמוד בה. למען האמת, לא רק שאי־אפשר לבחור מנתח — פעמים רבות המטופל בבית חולים ציבורי לא יודע עד ליום הניתוח עצמו מי ינתח אותו.

 

בנוסף, מצבים שבהם החולה מוזהר, "אולי מתמחה ינתח אותך", אינם נדירים. העמימות הזאת, חוסר הידיעה וחוסר השליטה, דווקא באחד הרגעים הקשים ומורטי העצבים בחיי אדם — הם המנועים החזקים ביותר שדוחפים את החולים אל הרפואה הפרטית. כך יש למטופלים תחושה של שליטה: הם יכולים לבחור את המנתח ולדעת מראש מי יהיה האדם שבידיו יפקידו את גופם ובריאותם.

  


לכתבה בדה מרקר >>

 

 

מאת רוני לינדר-גנץ

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007