הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

מחקר חדש מגבה מתן טיפול לצהבת C למשתמשים בסמים
14.1.18

 

השימוש ב- sofosbuvir-velpatasvir לטיפול בצהבת C בקרב מכורים לסמים מוזרקים מוביל ברוב המקרים לתגובה וירולוגית גם לאחר 12 שבועות, אלו ממצאיו של מחקר שמומן על ידי התעשייה ופורסם ב- Lancet Gastroenterology & Hepatology.

 

103 נבדקים עם זיהום כרוני בצהבת C (סוגים 1-4) שדיווחו כי הזריקו סמים במהלך 6 החודשים הקודמים, קיבלו sofosbuvir-velpatasvir פעם ביום למשך 12 שבועות. בתחילת המחקר, שלושה-רבעים הזריקו סמים במהלך החודש הקודם. כ- 60% מהנבדקים טופלו בתחליפים לאופיאטים לאורך המחקר.

 

מבין 100 הנבדקים שהשלימו את הטיפול, 99 הדגימו תגובה בתומו. מטרת המחקר העיקרית – תגובה נגיפית 12 שבועות לאחר מכן – הודגמה בקרב 94% מכלל הנבדקים.

 

 

לידיעה >>

 

 

הידיעה הועברה ע"י מערכת PharmaLine

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007