הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

פעילות גופנית מועילה הן למבוגרים שבריריים והן למבוגרים שאינם שבריריים
14.1.18

 

הן מבוגרים תשושים והן מבוגרים לא תשושים עשויים להפיק תועלת מביצוע פעילות גופנית בעצימות בינונית, אלו ממצאיו של ניתוח שניוני למחקר רנדומאלי שפורסם ב- Annals of Internal Medicine.

 

מעל ל- 1600 מבוגרים לא פעילים בגילאים 70-89 ובסיכון גבוה למוגבלות תנועתית, חולקו באופן אקראי להשתתף בתוכנית לביצוע פעילות גופנית או לקבלת הדרכה בלבד (ביקורת). הפעילות הגופנית כללה הליכה, אימון מאמצים, שיווי משקל וגמישות. כ- 20% מהנבדקים נחשבו תשושים וחלשים בתחילת המחקר.

 

לאורך תקופת המעקב, שיעור ההיארעות של שבריריות חדשה (בהתבסס על ציון החולשה הכללי) היה דומה בקרב שתי הקבוצות. אף על פי כן, מרכיב אחד באינדקס השבריריות – חוסר היכולת להתרומם מישיבה על כסא במשך חמש פעמים – השתפר בקרב קבוצת המחקר. בנוסף, הסיכון למוגבלות קשה בניידות, היה נמוך יותר בקרב הקבוצה הפעילה.

 

 

לידיעה >>


 

הידיעה הועברה ע"י מערכת PharmaLine

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007