הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

טבע ואלדר הגיעו לפשרה לגבי התרופה לטיפול במיגרנות
11.1.18

 

חברת טבע (7,227 +7.5%) הודיעה כי חתמה על הסכם רישיון גלובלי עם חברת אלדר (Alder BioPharmaceuticals) האמריקאית שפותר את התנגדותה של אלדר לפטנט אירופי של טבע, הקשורים לטיפול של נוגדים ל-CGRP (גן קלציטונין). אלדר קיבלה רישיון לא בלעדי לפורטפוליו הפטנטים של טבע המכסים נוגדים ל-CGTP, דבר שיאפשר לה לפתח לייצר ולמסחר את eptinezumab – תרופה לטיפול במיגרנה - בארה"ב ובעולם, למעט יפן וקוריאה.

 

  


לכתבה בדה מרקר >>

 

 

מאת עמרי זרחוביץ'

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007