הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

רופא לנציגת חברת תרופות: "אם תוציאי אותי לכנס, אולי אתן את התרופה"
11.1.18

 

תחקיר ששודר אתמול (ד') בתוכנית "המקור" בערוץ 10 חושף את מאחורי הקלעים של עולם התועמלנות ויחסי הקח-תן, בין חברות התרופות לבין צוותים רפואיים. תועמלנית ששימשה כתחקירנית במשך תקופה ארוכה תיעדה עשרות מפגשים עם רופאים, אחיות ורוקחים, שבהם מתקיימות שיחות של מקח וממכר שעיקרן: רישום תרופות תמורת מתנות והטבות כספיות.

בנוסף, התראיינו לכתבה בטשטוש שלוש תועמלניות שחלקן עדיין עובדות בתעשייה, ומספרות על הנעשה בה. התחקיר אינו חושף את זהות הרופאים והאחיות ואת שם חברת התרופות הבינלאומית שעבורה עובדת התועמלנית, כדי לא לחשוף את זהותה.

  


לכתבה בדה מרקר >>

 

 

מאת רוני לינדר-גנץ

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007