הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

מחקר בחיות - חשיפה הורית ל- Acetaminophen פוגעת בפוריות של הילודות
11.1.18

 

האם נטילת acetaminophen בהיריון משפיעה על פוריות הילודות? הממצאים – מסקירה של שלושה מחקרים בחיות – פורסמו ב- Endocrine Connections.

 

תוצאותיהם של שלושת מחקרים מראות כי טיפול ב- acetaminophen החל מ- 13 ימים מההתעברות, פוגע בפוריות של העוברות. בעיקר, נמצא קשר בין החשיפה ובין זקיקים שחלתיים, מחזור לא סדיר והיעדרות של הגופיף הצהוב – "בדומה ל- premature ovarian insufficiency syndrome בבני אדם, סינדרום הקשור למנופאוזה מוקדמת", סיכמו החוקרים.

 

כמנגנון אפשרי, הציעו עורכי המחקר כי acetaminophen עשוי להפריע למיטוזות בשלבי התפתחות תאי הגזע.

 

 

לידיעה >>


 

הידיעה הועברה ע"י מערכת PharmaLine

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007