הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

בדרך לתרופה ייעודית למיגרנה
7.1.18

 

סדרה של ניסויים בתרופות מדור חדש למניעת מיגרנה נראית מבטיחה, ונראה שהן יוכלו להיכנס לשוק כבר בשנה הבאה. זוהי בשורה גדולה למיליוני האנשים הסובלים ממיגרנה ברחבי העולם, כיוון שאפשרויות הטיפול הנוכחיות מוגבלות ואין תרופות ספציפיות נגד התופעה שממררת את חייהם של המונים.

 

מיגרנה מזוהה מעל הכול עם כאב ראש, אבל למעשה היא כוללת מגוון רחב של תסמינים, ובהם כמו בחילה, הקאות, עייפות ורגישות לאור ולרעש. כל מי שהתמודד אי פעם עם מיגרנות חוזרות יודע שיש תרופות רבות בשוק, אך אף אחת מהן אינה ספציפית למיגרנה. במקום זאת מדובר בתרופות שנועדו לטפל במצבים אחרים, כמו דיכאון, יתר לחץ דם או אפילפסיה, ולכן יש להן תופעות לוואי רבות. לכן תרופה שתתמקד רק במיגרנה עשויה להיות חדשה מרעישה.


 

לידיעה במכון דוידסון >>

 

 

מאת ד"ר עידו מגן

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007