הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

בית החולים מאונט סיני ישתתף במימון ניסוי קליני של קמהדע
7.1.18

 

חברת התרופות קמהדע הודיעה היום (ה') כי חתמה על שיתוף-פעולה עם קונסורציום של בתי חולים בהובלת בית החולים מאונט סיני בניו-יורק. במרכז שיתוף-הפעולה יעמוד ניסוי הוכחת היתכנות במוצר של קמהדע לטיפול ב-GVHD, מחלת "שתל נגד מאכסן", שהיא תופעת לוואי של השתלת מח עצם, בה תוקף מח העצם המושתל את הגוף.

 

הקונסורציום פיתח בדיקה אשר יכולה לנבא אילו חולים מבין מושתלי מח העצם נמצאים בסיכון מוגבר ללקות ב-GVHD. בניסוי הנוכחי, תיבחן הטיפול של קמהדע תרופה המבוססת על חלבון ה-AAT, שנמצא בבסיס רוב התרופות הייחודיות של החברה, אצל החולים המועדים. בית החולים מאונט סיני יממן את עיקר הניסוי שיחל ב-2018 יחד עם קמהדע.

 


לכתבה בגלובס >>מאת גלי וינרב

 

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007