הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

ההשפעה של תמריצים כלכליים על תפקודם של בתי החולים בארה"ב: מחקר תצפית
7.1.18

 

מערכת התמריצים הפינאנסיים לבתי החולים בארה"ב הביאה לתועלת "מוגבלת ומאכזבת", כך מפרסם ה- BMJ. נטען כי לאור עלותה של התוכנית, לקובעי המדיניות שתי אפשרויות: "לשנות אותה או לבטל אותה."

 

החוקרים השוו את ציוני התהליכים הקליניים והתמותה בתוך 30 ימים בקרב שתי קבוצות של בתי חולים – כאלו בהם הופעלה תוכנית התמריצים בשנת 2003, תחת ה- Premier Hospital Quality Incentive Demonstration, וכאלו שהחלו בתוכנית בשנת 2011 – תחת ה- Hospital Value-Based Purchasing program הנוכחית. נבדק האם בתי החולים עם ניסיון נרחב יותר בתוכנית של תשלום עבור ביצועים – ולכן זמן ארוך יותר לבצע שינויים דרושים על מנת לשפר ביצועים – תפקדו טוב יותר מבתי חולים עם ניסיון מצומצם יותר בתוכנית.

 

סה"כ, ציוני התהליכים ושיעורי התמותה היו דומים בקרב שתי הקבוצות. החוקרים סיכמו, "הממצאים מדגימים כי ניסיון ארוך יותר אינו הופך את התוכניות הללו להצלחה, לפחות לא בהקשר של התועלת למטופל."

 

 

לידיעה >>


 

הידיעה הועברה ע"י מערכת PharmaLine

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007