הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

אוכמניות כטיפול פוטנציאלי לסרטן צוואר הרחם
7.1.18

 

סרטן צוואר הרחם מהווה גורם מוביל לתמותה בקרב נשים ברחבי העולם. נמצא בעבר כי resveratrol מרכיב המצוי בענבים אדומים, משפר את התגובה לטיפול בהקרנות בסרטן הערמונית.

 

עורכי המחקר הנוכחי מצאו כי אחוז המושבות, ביטוי ה- PCNA וערך ה- OD של תאי סרטן צוואר הרחם, פחתו כולם בעקבות טיפול בהקרנות ותמצית אוכמניות, בהשוואה לטיפול בהקרנות בלבד. יתר על כן, תאי ה- TUNEL+ ופעילות ה- caspase-3 בתאי הסרטן, עלו לאחר הטיפול המשולב בהשוואה לטיפול בהקרנות בלבד.

 

ההשפעה האנטי-פרוליפרטיבית של הטיפול המשולב על תאי הסרטן נמצאה בקורלציה לירידה בפרוליפרציית המולקולות cyclin D ו- cyclin E. ההשפעה האפופטוטית של הטיפול המשולב נמצאה קשורה עם רגולציה של המולקולה TRAIL.

 
 

לידיעה >>


 

הידיעה הועברה ע"י מערכת PharmaLine

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007