הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

חיסון חדש נגד Herpes Zoster בטוח ויעיל
7.1.18

 

חיסון חדש נגד תת יחידה של herpes zoster הניתן בשתי מנות עומד במבחן עלות/תועלת בהשוואה לחיסון חי מוחלש או בהשוואה להיעדר חיסון, אלו תוצאותיו של מחקר שפורסם ב- JAMA Internal Medicine.

 

החוקרים העריכו את יחס העלות/תועלת של החיסון החדש בהתבסס על עלות של 140 דולר למנה למבוגר מגיל 60 ומעלה. במחיר הזה, החיסון נגד תת היחידה היה יעיל יותר וזול יותר בהשוואה לחיסון החי המוחלש. עלותו של החיסון החדש נעה בין $20,000 ו- $30,000 פר כל תוספת של שנה באיכות חיים – נמוך משמעותית מהסף לעלות/תועלת – בהשוואה להיעדר חיסון.

 

 

לידיעה >>


 

הידיעה הועברה ע"י מערכת PharmaLine

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007