הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

המדינה תשלם מענק לרופאים בפריפריה: 300-500 אלף שקל
4.1.18

 

ליאון קופלר, בעלי רשת סופר-פארם, מנסה להתניע שוב מהלך למכירת מניות בנק לאומי (15%) ודיסקונט (10%) ברשת. ל"גלובס" נודע כי הנהלת סופר-פארם, רשת בהובלת קופלר והמנכ"ל ניצן לביא, נמצאת במגעים מתקדמים עם בנק ההשקעות רוטשילד, לשכירתו כבנקאי שימצא רוכש מתאים למניות המיעוט.


הבנקים מבקשים זה זמן לממש את השקעתם ברשת הדראגסטורים הגדולה בישראל, וזאת כחלק ממדיניות ההשקעות הריאליות שלהן, שלפיה ההשקעה בחברות מתבצעת למספר שנים. בפני סופר פארם עומדים גם לא מעט אתגרים בשוק המקומי ובחו"ל, ומבחינת הבנקים זהו עיתוי טוב לצאת מן ההשקעה שכבר הניבה להם רווחים גבוהים.

 


לכתבה בגלובס >>מאת שני מוזס

 

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007