הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

ה- WHO ממליץ להוסיף התמכרות למשחקי וידאו לרשימת הפרעות הנפש
4.1.18

 

ה- World Health Organization הציע להוסיף התמכרות למשחקי וידאו לרשימת ההפרעות הנובעות מהתמכרות.

 

טיוטת ההמלצות מתארת התמכרות למשחקי וידאו "כדפוס קבוע או חוזר של משחקים" המתבטא כ: 1. היעדר שליטה (תדירות, כמות, משך, הקשר), 2. מתן עדיפות למשחק, במובן בו המשחקים עדיפים על פעילויות היום-יום. ו- 3. המשך ההתנהגויות הללו על אף היארעות תוצאות שליליות.

 

דפוס ההתנהגות צריך להמשך לפחות 12 חודשים טרם תינתן האבחנה.

 

המהדורה החמישית של ה- (Diagnostic and Statistical Manual of Mental Disorders (DSM-5 כוללת קריטריון להתמכרות למשחקי וידאו מקוונים, אך זו לא נחשבת הפרעה באופן רשמי.

 

 

לידיעה >>


 

הידיעה הועברה ע"י מערכת PharmaLine

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007