הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

106 תרופות וטכנולוגיות חדשות ליותר מ-70 אלף מטופלים ב-2018
31.12.17

 

ועדת סל התרופות מפרסמת את התרופות והטכנולוגיות שיתווספו לסל ב-2018 בעלות של כ-460 מיליון שקל. בסך הכל אושרו 106 תרופות וטכנולוגיות חדשות ליותר מ-70 אלף מטופלים.


דיוני הוועדה התקיימו הפעם על רקע המחירים המאמירים של תרופות וטכנולוגיות ייחודיות, כשניתן דגש לתרופות המיועדות לחולים במחלות יתום, כלומר - קבוצות מחלה שאין להם חולים רבים בארץ או בעולם. המשמעות היא שהוועדה אישרה במקרים מסוימים תרופות לקבוצות קטנות של חולים בודדים או עשרות חולים, מה שלא גרע מהעלויות שכן מדובר בטיפולים מאוד יקרים. הדיונים על כך הובילו לוויכוחים מקצועיים בוועדה, כשבין השאר הובא החשש מצד חלק מחבריה שהסל הופך ל"נישתי" ולא מספק מענה לכלל המדינה.

 

 

לכתבה בכלכליסט >>מאת ספי קרופסקי

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007