הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

שירותי הרפואה הפרטיים המשיכו לשבור שיאים
31.12.17

 

גם השנה נחנקה מערכת הבריאות הציבורית בישראל בשל מחסור במשאבים. גם השנה חיכינו בתורים הארוכים למרפאות ולניתוחים לא דחופים. גם השנה ידענו שקיצור התור נמצא במרחק נגיעה ‑ אבל הוא יעלה לנו ים של כסף. וגם השנה רבים מאיתנו בחרו לשלם את המחיר, כי מה חשוב יותר מהבריאות?

 

ובזמן שחיכינו, המערכת הפרטית המשיכה לשבור שיאים. קברניטי המערכת הפרטית, שיודעים דבר או שניים על עסקים, זיהו לפני שנים את הפרצה במערכת הבריאות הממלכתית והשכילו לנצל אותה לטובתם. הם לא עשו שום דבר פסול: השאלות צריכות להיות מופנות למדינה שלא הצליחה לצמצם את נסיקת השירותים הפרטיים באמצעות שיפור המערכת הציבורית.

 

 

לכתבה בכלכליסט >>מאת ספי קרופסקי

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007