הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

סופר-פארם מצטרפת כשותפה באקסלרטור SigmaLabs
31.12.17

 

ענף הקמעונאות נמצא בתקופה של מהפכות, והוא נאלץ להמציא את עצמו מחדש בין התחרות העזה על המחיר ועל חוויית הקנייה, כשבעורפו נושף האונליין, והצורך להתמודד עם שינויים רגולטוריים ועליית שכר המינימום, לצד האפשרות שאמזון תיכנס לישראל. על רקע ההתפתחויות הללו, רשת הפארם, שבשליטתו של ליאון קופלר ובניהולו של ניצן לביא, מצטרפת כשותפה לאקסלרטור SigmaLabs במטרה לאתר סטארט-אפים בתחומי הקמעונאות והלייף סטייל - כך נודע ל"גלובס". סופר-פארם מתכוונת להשקיע בתחום עשרות מיליוני שקלים.

 

האקסלרטור סיגמה לאבס מפעיל תוכנית פרו-בונו במטרה לסייע לחברות סטארט-אפ ישראליות בשלבים מוקדמים להאיץ את פיתוח ובניית החברה, ולהכין אותן להשקעה ומכירות לא בעבור נתח מהחברה. הוא נוסד לפני כשנתיים על-ידי קרן אנטרי קפיטל ויאהו, ועד כה הצטרפו אליו לאומי קארד ואמזון שירותי ענן כשותפות.

 


לכתבה בגלובס >>מאת שני מוזס

 

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007