הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

DayTwo: שינוי באסטרטגיית שיווק בדיקות רמות הסוכר
31.12.17

 

חברת DayTwo שהוקמה על ידי מריוס נכט (ממייסדי צ'ק פוינט) על בסיס מחקר ממכון ויצמן, ופיתחה מערכת להמלצות תזונה מותאמות אישית על בסיס הרכב חיידקי המעי, משנה את אסטרטגיית השיווק שלה בישראל. החברה תשווק את המוצר כך שייתן המלצות על בסיס בדיקת צואה בלבד (במסגרתה ממפים את חיידקי המעי הייחודיים לכל משתמש), ללא צורך לענוד מד סוכר במשך שבוע כדי לתקף את התוצאות.

 

המוצר של DayTwo מנבא את ההשפעה של מזונות שונים על רמות הסוכר של המשתמשים על פי פרופיל חיידקי המעי הייחודי שלהם, והמוצר מיועד בעיקר לסוכרתיים וקדם-סוכרתיים, אך מתאים גם לאוכלוסייה הרחבה. המוצר הושק בישראל כשוק ראשון לפני כשנה, ואחרי מספר חודשים הושק גם בארה"ב. ההשקה בארה"ב לא כללה מד סוכר, וכעת החברה פועלת לאמץ את הגישה הזו גם בישראל, תוך הוזלת המוצר בכ-30%.

 


לכתבה בגלובס >>מאת גלי וינרב

 

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007