הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

לראשונה בעולם: תחליף לניתוח לב פתוח בתיקון שסתום
31.12.17

 

הפעולה בוצעה על מטופל בן 67 מצפון הארץ אשר עבר לפני כשנתיים ניתוח מעקפים. בחודשים האחרונים פיתח המטופל אי-ספיקת לב קשה על רקע התפתחות דליפה קשה של המסתם המיטרלי המפריד בין החדר השמאלי לפרוזדור הלב. האפשרות לביצוע ניתוח לב פתוח נבחנה אך מדובר היה בסיכון ניתוחי מוגבר ועל כן הוחלט להמליץ על גישה חדשנית שעדיין לא בוצעה בעולם והתקבל עבורה אישור מיוחד ממשרד הבריאות.

 

במהלך הפעולה, הושתלה טבעת מיטרלית שלמה סגורה בעזרת צנתר, דרך חוד הלב, על לב פועם, ללא שימוש במכונת לב-ריאה. כמו כן, דרך אותו פתח בחוד הלב ותוך שימוש בטכנולוגיה חדשנית גם כן, הושתלו בנוסף מיתרים מלאכותיים חדשים. בכך בוצע תיקון מלא של המסתם, כפי שנעשה בניתוח לב פתוח. הפעולה בוצעה בהצלחה והמטופל עבר התאוששות מלאה.

 

 

לכתבה בשיבא >>

 

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007