הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

ה- FDA מאשר לשווק התקן חדש לטיפול בכיבים ברגל סוכרתית
31.12.17

 

ה- U.S. Food and Drug Administration הודיע כי אישר את שיווקה של ה- Dermapace System, ההתקן הראשון המבוסס גלי הלם המיועד לטפל בכיבים ברגל סוכרתית.

 

המערכת מיועדת לטיפול בכיבים כרוניים כאשר שטח הפצע גדול מ- 16 cm2 החודרים את האפידרמיס, הדרמיס, גידים או קפסולות אך ללא מעורבות של העצם. המערכת מבוססת על גלי הלם חיצוניים המייצרת פולסים אנרגטיים הדומים לגלי קול ומעוררים באופן מכני את הפצע. המערכת מיועדת למבוגרים (מעל לגיל 22) עם כיבים ברגל סוכרתית הקיימים מעל ל- 30 ימים והשימוש בה צריך להיעשות יחד עם הטיפול הסטנדרטי.

 

האישור מתבסס על שני מחקרים רב מרכזיים שכללו 336 חולים שטופלו בטיפול המקובל (תחבושות רטובות ויבשות או הטריה – הסרה של הרקמה הנמקית), ובנוסף ב- Dermapace System או בטיפול המקובל ובטיפול דמה שגלל גלי הלם לא פעילים.

 

  

לידיעה >>


 

הידיעה הועברה ע"י מערכת PharmaLine

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007