הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

Zingbox מתחום הסייבר לבריאות גייסה 22 מיליון דולר
28.12.17

 

קרן טריוונצ'רס הישראלית, המתמחה בהשקעה בחברות בתחום המכשור הרפואי והרפואה הדיגיטלית, הובילה יחד עם קרן Dell Technologies השקעה של 22 מיליון דולר בחברת ZingBox, אשר פיתחה מערכות סייבר להגנה על מכשירים המחוברים לאינטרנט (Internet of Things) ובין היתר על מכשירים רפואיים.


זינגבוקס פיתחה מערכת המשמשת בלמידת מכונה לשם זיהוי אירועים חריגים ברשתות אליהן מחוברים מכשירים. כמו חברת מדיגייט הישראלית, אשר גייסה 5.3 מיליון דולר לפני כמה שבועות ומציינת את זינגבוקס כמתחרה שלה, גם זינגבוקס יודעת לזהות חתימה ייחודית של מכשירים ולהבדיל ביניהם לבין מחשב תוקפן.

 


לכתבה בגלובס >>מאת גלי וינרב

 

 

 

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007