הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

מיזוג בתחום המיקרוביום בישראל: ביומיקס רוכשת את רונדינקס
28.12.17

 

חברת הסטארט-אפ ביומיקס, שגייסה 24 מיליון דולר עוד בטרם בגרה מחממת FutuRX של אורבימד, טקדה וג'ונסון אנד גו'נסון, הודיעה השבוע על מהלך לא שגרתי לחברה בגילה - רכישה של סטארט-אפ ישראלי אחר, בשם RondinX, אשר עד כה עבדה מולו בשיתוף-פעולה. לצורך הרכישה וכחלק מתהליך המיזוג, יושקע בביומיקס סכום נוסף על ידי קרן הון הסיכון האמריקאית 8VC, שהשקיעה ברונדינקס. סכום העסקה לא פורסם.

 

השקיעים הקיימים בביומיקס הם זכייני החממה ובנוסף קרן Seventure שמתמחה בהשקעות בתחום המיקרוביום, קרן mirae. והקרן היפנית SBI לשיתוף-פעולה ישראלי-יפני.

 


לכתבה בגלובס >>מאת גלי וינרב

 

 

 

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007