הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

הצעת הרכש למניות ביוקנסל נכשלה - ובשלב זה הן לא יימחקו מהמסחר
28.12.17

 

ניסיונה של כלל ביוטכנולוגיה למחוק את מניותיה של חברת ביוקנסל (167.2 -0.59%מהמסחר בבורסה נכשל. כלל, שמחזיקה ב-44% ממניות ביוקנסל ו-2 קרנות גידור אמריקאיות שמחזיקות ב-44.9% מהמניות, פירסמו הצעת רכש ל-10.7 מיליון מניות ביוקנסל - שהן 11.1% ממניותיה - במחיר של 1.7 שקל למניה. מחיר זה משקף שווי חברה של 163 מיליון שקל. רק 13% מבעלי המניות מהציבור, כלומר בעלי 1.5% ממניות החברה, נענו להצעה.

 

המחיר שנקבע בהצעה היה גבוה ב-75% ממחיר השוק הממוצע של המניה ב-6 החודשים שקדמו לפרסום הצעת הרכש הראשונה - לפני 3 שבועות, וב-26% ממחיר המניה ביום המסחר שקדם לפרסום הצעת הרכש.

 

בעקבות כישלון הצעת הרכש תבחן הקבוצה - שבראשה כלל ביוטכנולוגיה - אופציה למחיקת ביוקנסל מהמסחר בת"א. להערכתה המסחר בישראל מרחיק משקיעים אמריקאים גדולים, ולא מאפשר גיוס סכומי כסף משמעותיים לחברה בערכים ראויים, כולל העלאת מחיר הצעת הרכש.

 


לכתבה בדה מרקר >>

 

 

מאת יורם גביזון

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007