הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

האם דלקת תורמת להתקדמות מחלת האלצהיימר?
28.12.17

 

הפתולוגיה המפושטת בתוך ובין אזורי המוח השונים מהווה מאפיין מרכזי במחלות הנוירודגנרטיביות.

 

בקרב החולים במחלת האלצהיימר, הצטברות של amyloid-β מלווה בהפעלת מערכת החיסון המולדת וביצירת החלבון ACS ב- microglia. החלבון נוטה להקשר ל- amyloid-β ולעודד את יצירתם והצטברותם של amyloid-β oligomers. עורכי המחקר הנוכחי הצליחו להדגים כי זריקות של ACS להיפוקמפוס עודדו פתולוגיה הקשורה ל- amyloid-β במודל עכבר. יתר על כן, מתן של נוגדן ל- ACS חסם את העלייה בתופעות הפתולוגיות הקשורות ל- amyloid-β.

 

הממצאים תומכים בסברה כי הפעלת inflammasome קשורה להצטברות והתפשטות הפתולוגיה הקשורה ל- amyloid-β בקרב החולים במחלת האלצהיימר.

 

 

  

לידיעה >>


 

הידיעה הועברה ע"י מערכת PharmaLine

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007