הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

הרעלות מזון קלות חוזרות עשויות לגרום למחלות כרוניות
28.12.17

 

זיהומים חוזרים ב- Salmonella מעוררים את הביטוי של Neuraminidase 3 על פני שטח ה- enterocytes במעי הדק. עלייה בפעילות ה- neuraminidase מאיצה תהליכים של הזדקנות גנטית ומעודדת colitis.

 

דלקות מעיים מהוות מאפיין פתולוגי מרכזי של colitis ו- inflammatory bowel diseases, סינדרומים הנובעים מגורמים סביבתיים שרובם אינם ברורים. עורכי המחקר הנוכחי מצאו כי זיהומי קיבה קלים חוזרים ב- Gram-negative Salmonella enterica Typhimurium (ST), גורם מרכזי להרעלות מזון בקרב בני אדם, גרמו לדלקת ברקמת המעיים של עכברים, בעיקר במעי הגס, שנותרה בעינה גם לאחר העלמות הפתוגן.


ST דיכא באופן פרוגרסיבי את מנגנון ההגנה של המאכסן דרך עלייה בביטוי ה- neuraminidase אשר בתורו האיץ את תהליכי ההזדקנות הגנטית ופינוי ה- intestinal alkaline phosphatase (IAP).

 

 

 

  

לידיעה >>


 

הידיעה הועברה ע"י מערכת PharmaLine

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007