הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

ארוחות משפחתיות חשובות לבריאות הפיזית והמנטאלית של הילד
28.12.17

 

מחקר חדש שפורסם ב- Journal of Developmental & Behavioral Pediatrics מצא כי ארוחות משפחתיות המתקיימות על בסיס קבוע עשויות להועיל לבריאותם של הילדים.

 

במחקר השתתפו 1,492 ילדים שהיו חלק מה- Quebec Longitudinal Study of Child Development. כל הילדים נולדו בין השנים 1997-1998 והשתתפו במחקר החל מגיל חמישה חודשים.

 

כאשר הילדים הגיעו לגיל שש שנים, דיווחו הוריהם על התדירות בה התקיימו ארוחות משפחתיות. הבריאות הפיזית והמנטאלית של כל ילד הוערכה כאשר הללו הגיעו לגיל עשר שנים.

 

החוקרים מצאו כי בהשוואה לילדים שהשתתפו בארוחות משפחתיות לעיתים נדירות, הללו שהשתתפו בארוחות משפחתיות על בסיס קבוע הציגו בריאות כללית טובה יותר, צריכה מופחתת של משקאות קלים וכישורים חברתיים טובים יותר, בהגיעם לגיל 10 שנים.

 

החוקרים שיערו כי נוכחות ההורים ליד שולחן האוכל אפשרה הזדמנות לאינטראקציה חברתית ודיון בנושאי היום-יום של הילדים.

 

 

  

לידיעה >>


 

הידיעה הועברה ע"י מערכת PharmaLine

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007