הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

האם אפליקציה חדשה לטלפון החכם יכולה לסייע לירידה במשקל?
28.12.17

 

חוקרים פיתחו יישום חדש לטלפון החכם העשוי לסייע להיאבק בהשמנה. בעוד שיישומים המסייעים לירידה במשקל אינם חדשים, היישום הנוכחי – SlipBuddy – מתבסס על אסטרטגיה ייחודית למאבק בהשמנה.

 

SlipBuddy מציעה גישה ייחודית מבוססת שלושה רבדים ומטרתה, לשנות את הרגלי החיים של המשתמש – ולא רק לתעד את כמות המזון אותה הוא צורך והפעילות הגופנית אותה הוא מבצע, כפי שעושות מרביתן המכריע של האפליקציות המצויות בשימוש כיום. ציינו החוקרים.

 

היישום, מאגד בתוכו אסטרטגיות התנהגותיות טכנולוגיות כלמידה מלאכותית, ניתוח טקסטואלי והתקנים ניידים.

החוקרים פרסמו מחקר שכלל 16 נבדקים מעל לגיל 18 עם עודף משקל אשר השתמשו באפליקציה. לאחר חודש, נמצא כי 9 מהנבדקים ירדו בממוצע 2.3 ק"ג, 3 שמרו על משקלם ו- 4 עלו 0.9 ק"ג, בממוצע.


 

  

לידיעה >>


 

הידיעה הועברה ע"י מערכת PharmaLine

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007