הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

ה- FDA מאשר את התרופה Ertugliflozin לטיפול בחולי סוכרת סוג 2
26.12.17

 

ה- FDA מאשר את ה- sodium-glucose cotransporter-2 (SGLT2) inhibitor – ertugliflozin כתוספת לדיאטה ופעילות גופנית, עבור הטיפול במבוגרים החולים בסוכרת סוג 2. זהו ה- SGLT2 inhibitor הרביעי היוצא לשווקים.

 

התרופה הפומית – המסייעת לנרמל את רמות הסוכר בדם באמצעות עידוד הפרשת הסוכר העודף בשתן – אושרה כמונותרפיה כמו גם לשימוש במינון קבוע בשילוב עם sitagliptin או metformin.

 

מונותרפיה של ertugliflozin תשווק תחת שם המותג Steglatro. בשילוב עם sitagliptin, היא תשווק תחת השם Steglujan, ובשילוב עם metformin, היא תימכר כ- Segluromet.

 

 

 

 

לידיעה >>


 

הידיעה הועברה ע"י מערכת PharmaLine

 

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007