הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

"ציפינו מליצמן שיידע להביא כסף. שום דבר לא קורה בשטח"
24.12.17

 

עם כל הכבוד להתפטרותו המתוקשרת של יעקב ליצמן מתפקיד שר הבריאות על רקע עבודת התחזוקה של הרכבת בשבת, לד"ר נמרוד רחמימוב, יו"ר ארגון הרופאים עובדי המדינה, אין ספק מיהו עדיין האיש החזק במערכת. "אי אפשר להגיד שהוא עזב", הוא אומר. "הוא פוליטיקאי משופשף וזה תרגיל פוליטי זמני. אני לא חושב שלראש הממשלה יש כוונה למנות מישהו אחר, ואני גם יודע שיש תקשורת איתו במשרד, למרות שהוא לא השר באופן רשמי".

 

האם זה אומר שרחמימוב מרוצה מתפקודו של השר לשעבר וכנראה סגן השר לעתיד? את התשובה לכך הוא מחלק לשתי קדנציות: "אין ספק שהקדנציה השנייה של ליצמן שונה מהראשונה. בראשונה הוא הקדיש את עצמו והשיג תוצאות בפיתוח הרפואה, שיפר שירותים ופתח מחלקות בבתי חולים פריפריים. הוא עשה שורה של דברים שנראו כמו שינויים מהותיים במערכת, כמו הרפורמה בטיפולי שיניים לילדים והוספת מספר רב של מכשירי MRI.

 


לכתבה בגלובס >>

 

 

מאת רנן נצר

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007