הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

סופר פארם מעוניינת לרכוש את מפעל טבע באשדוד - ולקלוט 70 עובדים
24.12.17

חברת סופר פארם, שבשליטת ליאון קופלר, בוחנת את הרכישה של מפעל ההכנות הרוקחיות של טבע (6,522 +5.65%) באשדוד - אחת משתי היחידות של חברת טבע מדיקל. סופר פארם אף הודיעה כי היא מעוניינת לקלוט אצלה את 70 עובדי המפעל.

 

היחידה שבה מתעניינת סופר פארם עוסקת בהכנת מזון לפגים עבור פגיות בכל רחבי הארץ, ואם תירכש - תמזג אותה סופר פארם עם הפעילות של סופר פארם פרופשיונל, העוסקת בהכנות רוקחיות של מוצרים רפואיים בעלי חיי מדף קצרים או כאלה שחברות התרופות אינן מעוניינות לייצר בשל חוסר כדאיות כלכלית.

 

מחזור המכירות של מפעל ההכנות הרוקחיות של טבע באשדוד מוערך ב-100 מיליון שקל בשנה. על פי הערכות, עסקה לרכישת המפעל תתבצע לפי שווי של 70-60 מיליון שקל.

 


לכתבה בדה מרקר >>

 

 

מאת יורם גביזון

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007