הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

שימוש ב- Varenicline מגביר את הסיכון לאשפוזים עקב אירועים קרדיווסקולאריים
24.12.17

 

התרופה לגמילה מעישון varenicline מגבירה את הסיכון לאשפוזים על רקע קרדיווסקולארי, אלו ממצאיו של מחקר חדש שפורסם ב- American Journal of Respiratory and Critical Care Medicine.

 

במסגרת המחקר שנערך בקנדה זיהו החוקרים 57,000 משתמשים חדשים ב- varenicline. כל נבדק שימש כביקורת של עצמו. התקופה בת 12 השבועות לאחר משיכת המרשם הראשון לתרופה הושוותה עם תקופה בת שנה טרם משיכת המרשם ושנה לאחר משיכת המרשם (למעט 12 השבועות הראשונים של השימוש ב- varenicline).

 

אשפוזים וביקורים בחדרי המיון עקב סיבות קרדיווסקולאריות אירעו בתדירות הגבוהה ב- 34% במהלך 12 השבועות הראשונים לאחר תחילת השימוש ב- varenicline בהשוואה לתקופות המעקב האחרות.

 

החוקרים העריכו כי 3.95 אירועים קרדיווסקולאריים פר 1000 מטופלים ב- varenicline עשויים להיות קשורים לשימוש בתרופה.

 

 

לידיעה >>


 

 

הידיעה הועברה ע"י מערכת PharmaLine

 

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007