הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

ה- USPSTF אינו ממליץ על ביצוע בדיקות א.ק.ג שגרתיות לאיתור AF או למניעת CVD
24.12.17

 

ה- U.S. Preventive Services Task Force אינו ממליץ על ביצוע בדיקות סקר באמצעות electrocardiography (ECG) לאיתור פרפור פרוזדורים או למניעת אירועים קרדיווסקולאריים.

 

ה- USPSTF ציין כי אין מספיק ראיות מדעיות התומכות בעד או נגד ביצוע בדיקות סקר מבוססות א.ק.ג לאיתור פרפור פרוזדורים בקרב מבוגרים ללא סימפטומים. לא נמצאו ראיות המעידות האם א.ק.ג טוב יותר מבדיקות סקר אופורטוניסטיות או ממעקב סטנדרטי לאיתור פרפור פרוזדורים באוכלוסייה המבוגרת.

 

בהצהרה נפרדת המליץ כוח המשימה שלא לבצע בדיקות א.ק.ג במנוחה או במאמץ למניעת אירועים קרדיווסקולאריים בקרב מבוגרים בסיכון נמוך וללא סימפטומים. אך הקבוצה סיכמה כי חסרות ראיות על מנת לגבש המלצות בעד או נגד ביצוע בדיקות סקר שכאלו בקרב מבוגרים בסיכון בינוני או גבוה.

 

ההמלצות עולות בקנה אחד עם אלו שפורסמו בשנת 2012.

 

 

לידיעה מספר 1 >>


לידיעה מספר 2 >>

 

הידיעה הועברה ע"י מערכת PharmaLine

 

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007