הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

התקן בצוואר הרחם מפחית את שיעור הלידות המוקדמות בקרב נשים עם צוואר רחם קצר
24.12.17

 

השימוש בהתקן בצוואר הרחם עשוי להפחית במחצית את שיעור ההיארעות של לידות מוקדמות ספונטניות בקרב נשים עם צוואר רחם קצר, כך מצא מחקר חדש שפורסם בכתב העת JAMA.

 

כ- 300 נשים איטלקיות עם צוואר רחם באורך של 25 מ"מ ומטה על פי בדיקת אולטרא-סאונד טראנס וגינאלית בשבוע 18-24 להיריון חולקו אקראית לקבלת התקן או לא לקבל התקן. ההתקנים הוסרו בדרך כלל במהלך השבוע ה- 37 להיריון.

 

מטרת המחקר העיקרית – לידה מוקדמת ספונטנית לפני השבוע ה- 34 – אירעה בתדירות נמוכה יותר בקרב הנשים בקבוצת המחקר (7% מול 15%). מטרות משניות, כגון לידה לפני שבוע 37 ואשפוז של הילוד, אירעו אף הם בשיעור נמוך יותר בקרב קבוצת המחקר.

 

 

לידיעה >>


 

הידיעה הועברה ע"י מערכת PharmaLine

 

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007