הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

הפיטורים - הזדמנות להזניק את ענף הפארמה בישראל
21.12.17

טבע, חברת התרופות הגדולה בישראל, היתה במשך שנות קיומה מנוע של ייצור, לימוד וחינוך של כוח אדם מיומן במגוון הרב של המקצועות הקשורים לפעולות הפארמה. חלק מכוח ייחודי זה מוזרם מחדש, גם אם בעל כורחו, אל השוק.

 

אם המדינה תשכיל לעזור לעובדים באופן פרטני כדי שיוכלו להשפיע ולתרום מהידע והניסיון הייחודיים שרכשו בטבע — הפיטורים ההמוניים בחברה יכולים להפוך לנקודת תפנית חיובית ומשמעותית בתעשיות הקשורות לפארמה.

 

המקצועות בתחום הפארמה דורשים ידע, חינוך, מיומנויות, ניסיון והסתגלות למכלול דרישות הפיתוח, האיכות והרגולציה המאפיינות תחום זה. הענף מורכב ממדענים, חוקרים ומבצעים ברמות שונות, בתחומים כמו ביולוגיה, כימיה, אנליטיקה, פורמולציה, טוקסיקולוגיה, ניסויים קליניים, ביוטכנולוגיה, רישוי ורגולציה בינלאומית, ייצור, אריזה, מסחור ושיווק. חלק ניכר ממיומנויות אלה רלוונטיות ויכולות לתרום לתעשיות דומות — ובהן תעשיות המחקר הרפואי, פארא־פרמצבטיקה, קוסמטיקה, תוספי מזון, תעשיית המזון ואפילו תעשיית הדפוס. תעשיות אלה, הפונות בעיקר לשוק המקומי אך גם ליצוא, פועלות כיום בישראל בסדר גודל קטן עד בינוני, אבל גם כאן, ניצבת בפניהן הזדמנות לקפיצה משמעותית עם יכולת לצמיחה, ייעול ושינוי תוך הזרמת כוח עבודה מיומן ומנוסה.

 


לכתבה בדה מרקר >>

 

 

מאת יצחק אנגל

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007