הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

ביומיקס רוכשת את רונדינקס במיליוני דולרים בודדים
21.12.17

 

חברת ביומיקס (BiomX) שעוסקת בגילוי ובפיתוח תרופות מבוססות מיקרוביום, רכשה אתמול את חברת רונדינקס (Rondinx). סכום הרכישה מוערך במיליוני דולרים בודדים.

 

מיקרוביום הם כלל החיידקים הנמצאים בגוף, וכיום ידוע כי מספר החיידקים בגופו של אדם ועליו זהה למספר התאים האנושיים שלו. משקלם הכולל של החיידקים בגוף מגיע ל-1.3 ק"ג - יותר ממשקל המוח למשל - ומספר הגנים בחיידקים בגופו של אדם גדול פי 100 ממספר הגנים האנושיים. 100 טריליון החיידקים במעי ממלאים תפקיד בעיכול, בגדילה ובפעילותה של המערכת החיסונית - למשל, בהקדמת התפתחות תאי T של מערכת החיסון, וכן בחסימה של פתוגניים כמו וירוסים. 

 

ביומיקס מעריכה שהרכישה תחזק את יכולותיה לגלות חיידקים שיהיו מטרות תרופתיות ותתמוך בפיתוח צנרת התרופות שלה. הרכישה גם תוסיף לצנרת המוצרים בפיתוח של ביומיקס מטרות חדשות לטיפול במחלות כבד כרוניות באמצעות המיקרוביום.

 

 


לכתבה בדה מרקר >>

 

 

מאת יורם גביזון

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007