הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

העסקה שתשנה את ענף הפארם: ניו פארם עוברת לשופרסל
21.12.17

 

הושלם הפאזל של עולם רשתות הפארם החדש במשק: היום הושלמו עסקאות מכירת 11 סניפי ניו פארם לידי האחים ניסנוב בעסקת ניו פארם הקטנה, ורכישת רשת ניו פארם על ידי רשת הקמעונאות הגדולה במשק – שופרסל, שבניהולו של איציק אברכהן. שופרסל רכשה את ניו פארם מידי המשביר, שבשליטה ובניהול רמי שביט, בתמורה לכ-128 מיליון שקל. המשביר דיווחה היום כי היא צפויה להציג רווח הון של כ-40 מיליון שקל בעקבות המכירה.


כפי שנחשף אמש לראשונה באתר "גלובס", השלמת העסקה התאפשרה לאחר שסוכם כי רמי לוי יחליף את הסניף של שופרסל בקניון עזריאלי בחיפה. העברת הבעלות בסניף זה מידי שופרסל הייתה חלק מההתניות שקבעה הממונה על ההגבלים העסקיים, עו"ד מיכל הלפרין, על מנת שעסקת ניו פארם תתאפשר.

 


לכתבה בגלובס >>

 

 

מאת מערכת גלובס

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007