הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

שימוש ב- Ginkgo Biloba לאחר שבץ מונע דעיכה קוגניטיבית
21.12.17

 

טיפול בתמצית Ginkgo biloba ואספירין מונע דעיכה קוגניטיבית לאחר שבץ ביעילות רבה יותר בהשוואה לטיפול באספירין בלבד, כך עולה ממחקר חדש שפורסם בכתב העת Stroke and Vascular Neurology.

 

במסגרת המחקר הסיני חולקו אקראית כ- 350 נבדקים עם acute ischemic stroke לקבלת 100 מ"ג אספירין מדי יום, עם או ללא תמצית ginkgo biloba (450 מ"ג ליום), למשך 6 חודשים. בתום המחקר, נמצא כי החולים שקיבלו ginkgo biloba הדגימו ציונים גבוהים יותר במבחנים קוגניטיביים. שיעור האירועים הוסקולאריים או תופעות הלוואי החמורות היה דומה בקרב שתי הקובצות.

 

החוקרים שיערו כי ginkgo biloba עשוי למנוע דעיכה קוגניטיבית לאחר שבץ במנגנון של anti-apoptosis וכתוצאה משיפור בזרימת הדם למוח.

 

לידיעה >>


 

ההודעה הועברה ע"י צוות PharmaLine

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007