הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

סקירה עדכנית של ה- FDA מאשרת כי Power Morcellators מגבירים את הסיכון להתפשטות סרטן הרחם
21.12.17

 ה- FDA מאשר כי שימוש ב- power morcellation לכריתת מיומות לפרוסקופית או כריתת רחם עקב uterine fibroids מגביר את הסיכון להתפשטות סרטן. הסקירה הינה הראשונה המבוצעת מאז האזהרה שפורסמה בנוגע לסיכון הנ"ל בשנת 2014.

 

בניתוח שכלל 23 מחקרים נמצא כי שיעור ההיארעות של uterine sarcoma לא מאובחנת במהלך פרוצדורות לכריתת מיומות או רחם עם fibroids היה (1-255) עד (1-580) וזה של leiomyosarcoma היה (1-495) עד (1-1100), נתונים הדומים להערכות שפרסם ה- FDA בשנת 2014. השכיחות עולה עם הגיל כאשר שיעור ההמצאות של sarcoma סמויה מגיע ל – 2%-3% מהנשים מגיל 60 ומעלה. יתר על כן, תוחלת החיים הכללית ותוחלת החיים ללא מחלה היו שתיהן נמוכות יותר לאחר טיפול ב- morcellator.

 

לידיעה >>


 

ההודעה הועברה ע"י צוות PharmaLine

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007