הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

הודו הפכה מבדיחה לאיום הגדול של תעשיית הפארמה
19.12.17

 

ייצור התרופות של טבע בהודו מוזכר כאחד מהגורמים הבולטים לחיסול המשוער של פעילות הייצור בישראל. ואכן, הודו היתה אחד ממוקדי ההתרחבות הגלובלית של טבע בשנים האחרונות, בין השאר באמצעות הקמת מפעל ייצור במדינת אחמדאבד ב־2013 ורכישת יצרנית התרופות המקומית סיפלה מדפרו ב־6 מיליארד דולר ב־2014.

 

תעשיית הפרמצבטיקה ההודית מגלגלת כ־27.5 מיליארד דולר בשנה. לפי התאחדות התעשיינים, ב־2016 יצאה ישראל תרופות בהיקף של 6.9 מיליארד דולר. בנוסף, יצוא התרופות מהודו צמח ב־18.3% בין 2012 ל־2016. באותה תקופה הצטמק יצוא התרופות הישראלי ב־11.8%.

 

הודו היא יצואנית התרופות הגנריות הגדולה בעולם. ב־2016, היקף היצוא שלה בענף הגיע ל־16.89 מיליארד דולר, כ־20% מכלל היצוא העולמי. משרד המסחר ההודי מצפה כי עד 2020 תייצא הודו תרופות גנריות בהיקף של 40 מיליארד דולר.


לכתבה בכלכליסט >>

 

 

מאת רן אברמסון

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007